Немає людини, яка б не любила свободу; але справедлива людина вимагає її для всіх, а несправедлива – лише для себе
Карл Людвіг Берне, німецький публіцист і письменник, поборник емансипації євреїв.

Спортивна допомога

Понад 200 закарпатців бігали, щоб зібрати кошти для дітей з онкологією
17 квітня, 2018 - 10:38
ФОТО ВІКТОРІЇ ЖУЙКО

Учасники акції «Пробіжи-допоможи!» минулої неділі стартували з Театральної площі Ужгорода. Дистанції для дорослих були завдовжки два та шість кілометрів, для дітей — від 25 метрів. Фінансовий внесок за участь у заході був символічним, всі зібрані кошти — а це 14 700 гривень — спрямують на благодійність.

Організаторами події виступили Uzhhorod Running Club, громадська організація «Щасливі діти» та завод Jabil в Ужгороді. Участь у акції брали бігуни від трьох років. Розпочали забіг із веселої руханки, кожен учасник, окрім позитивного заряду енергії, отримав приємний подарунок.

«Головна мета наших благодійних забігів — привернення уваги до тієї чи іншої групи людей, що потребують допомоги, насамперед дітей, які опинились у складних умовах, — пояснює «Дню» Микола Машіка, співзасновник Uzhhorod Running Club. — Також ми хочемо, щоб люди активно проводили своє дозвілля, бігали, катались на велосипеді, приносили користь своєму здоров’ю та були прикладом для підростаючого покоління. Особисто для мене біг це не лише хобі, це частина мого життя, можливість завжди почуватися наповненим енергією. Біг дає мені відчуття впевненості у своїх силах, можливість проводити активно дозвілля на природі, у колі друзів і цікавих мені людей».

Зібрані під час реєстрації кошти спрямують на облаштування ігрової зони для дітей, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні міста Мукачева.

Вікторія ЖУЙКО, Ужгород
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments