Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Стартував проєкт проти батьківського насилля

12 червня, 2020 - 16:34

Тисячі дітей в Україні вже стали жертвами маніпуляцій батьків та батьківського кіднепінгу. Утім, не дивлячись на те, що вже прийнято закон проти домашнього насилля, поняття батьківського кіднепінгу в українському правовому полі відсутнє. Статистика з цього приводу не ведеться, хоча все частіше в інформаційному просторі з’являються історії про викрадання дітей одним з батьків.

Ініціатор проекту – Ліна Акопян, яка сама бореться за право бути зі своїми двома синами, яких у неї відібрав колишній чоловік. Артур Акопян не допускає матір до дітей, незважаючи на рішення суду, згідно з яким мати і батько мають рівноцінні права. Молодшого сина Ліна не бачила з 8 березня - після того, як батько забрав його погуляти й більше не повернув.

Ліна ініціювала зйомки ролику, у якому свої власні історії розповіли колишні дружини впливових політиків, депутатів, бізнесменів, артистів. Зокрема, Ольга Швайка – дружина екс-міністра АПК Ігоря Швайки, Віта Кравале – дружина екс-заступника міністра МНС Володимира Сиротіна, Валентина Павлюк – дружина депутата Київської обласної ради Гліба Лірника, Поліна Неня – дружина київського бізнесмена, Поліна Ололо – дружина відомого співака Серьоги.

«Усі ці чоловіки, користуючись своїм статусом і фізичною силою, прагнуть таким чином «покарати» колишніх дружин і самоствердитися. Але вони не думають про те, що при цьому калічать психіку своїх дітей, - каже Ліна Акопян. – Доки в нашій державі будуть робити вигляд, що проблеми батьківського кіднепінгу не існує, жоден з батьків не застрахований від того, що у нього безкарно відберуть дитину».

 

 

Ксенія КОРАБЛЬОВА
Рубрика: