Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

Стильна форма підіймає бойовий дух

Українські олімпійці готуються до Лондона-2012
18 липня, 2012 - 00:00
ОЛІМПІЙЦІ ФОРМОЮ ЗАДОВОЛЕНІ — СУЧАСНА ТА ЗРУЧНА / ФОТО РЕЙТЕР
«ДИЗАЙНЕРИ ВРАХУВАЛИ НАШУ КУЛЬТУРУ, ТРАДИЦІЇ, НАШ СТИЛЬ І КОЛЬОРОВУ ГАМУ», — СЕРГІЙ БУБКА / ФОТО РЕЙТЕР

У столиці Великобританії тривають останні приготування до початку ХХХ літніх Олімпійських ігор. Один із символів Лондона — Тауерський міст — прикрасили олімпійськими кільцями. Стадіон готовий прийняти 80 тисяч шанувальників спорту, а 4700 золотих, срібних та бронзових медалей чекають у Тауері на початок Ігор. Спокій та безпеку забезпечать 17 тисяч військових. «Це буде найдорожча і найбезпечніша Олімпіада в історії», — обіцяють організатори.

Про свою 100% готовність до Олімпіади країна-господар відзвітувалася ще наприкінці червня. Основна частина роботи — позаду. Попереду — дев’ять днів для останніх «штрихів» — і масштабне відкриття. В аеропорту Гітроу приземляються перші літаки з олімпійцями, серед яких і українські спортсмени. До Лондона наші олімпійці вирушили у новій стильній формі та з бажанням перемогти.

Українські олімпійці готові до відкриття ХХХ літньої Олімпіади у Лондоні, яка стартує 27 липня. Україну на Іграх будуть представляти 245 спортсменів, 160 фахівців, тренерів, медиків та офіційних осіб. Усіх їх легко можна буде впізнати за сучасною яскравою формою. Дизайнери нової колекції Bosco London-2012 постаралися на славу — не лише вдосконалили моделі, а й освіжили зовнішній вигляд. Олімпійці залишилися задоволеними — форма не лише зручна, а й стильна та естетична. А це, підкреслюють спортсмени, не менш важливо, ніж технічні характеристики. «Коли ти виглядаєш добре і достойно, коли почуваєш себе комфортно, то робиш свою справу із задоволенням. Це навіть важко передати словами, але стильна форма здатна підняти твій бойовий дух, додати сил, гордості...» — пояснює «Дню» чемпіон Європи та світу із дзюдо Георгій ЗАНТАРАЯ. За його словами, нова олімпійська форма національної збірної України надихає і додає завзяття. «У нас одна з найстильніше форм і це вже багато про що говорить. Я сподіваюся і вірю, що саме в ній ми зможемо досягнути великих перемог!» — говорить Зантарая.

Як розповів «Дню» головний тренер збірної України з боксу Дмитро СОСНОВСЬКИЙ, важливим моментом є те, що цього року олімпійцям видали не лише якісну форму, а й набагато більшу варіативність найменувань. «Минулого року, наприклад, для тренерів було передбачено тільки по одному костюму і по дві футболки кожному... Незручно було. Зараз багато якісних і хороших речей. Команда і тренери — всі задоволені!». Пан Сосновський наголошує на особливій заслузі в цілковитому укомплектуванні формою олімпійців президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, який сам був спортсменом і розуміє, як важливо мати достатню кількість якісного одягу на змаганнях такого рівня.

А стильність та естетична привабливість комплектів — як ще один бал на користь естетизації життєвого простору. Власне, Олімпійські ігри завжди цим славились.

Надія ШВАДЧАК, Літня школа журналістики «Дня»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ