Українська «бронза» на етапі Кубка світу зі стрільби з лука

18 червня, 11:06
ФОТО З САЙТА UNIVER.KHARKOV.UA

В Анталії (Туреччина) завершився другий етап Кубка світу зі стрільби з лука. Українська команда була представлена лише в стрільбі з класичного лука. В активі українців — одне призове місце, повідомляє www.sportonline.ua. Вікторія Коваль, Анастасія Павлова та Лідія Січенікова стали бронзовими призерками в командних змаганнях.

У півфіналі українки програли японкам (212:218), а в матчі за бронзу перемогли росіянок (214:200). Чоловіча команда у складі Маркіяна Івашка, Дмитра Марченка та Віктора Рубана посіла шосте місце, програвши в чвертьфіналі представникам Південної Кореї (218:219), які згодом стали переможцями. В особистій першості кращі з українців — Віктор Рубан і Лідія Січенікова — завершили боротьбу в 1/8 фіналу, поділивши 9-те та 16-те місця. У міксті Маркіян Івашко з Лідією Січеніковою також не дійшли до чвертьфіналу, зайнявши 9-те та 16-те місця.