Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Ужгородські школярі створили серію екомультфільмів

Упродовж осінніх канікул 15 дітей ліпили, знімали й монтували. А цього тижня представили свої роботи глядачам
9 листопада, 2018 - 11:47

З мультфільмів можна дізнатися, чому небезпечно палити листя і сухостій, як річки потерпають від пластику, і як ми простими щоденними діями можемо врятувати планету. Створення пластилінової анімації відбулося в межах осінньої екошколи «Мистецтво в природоохоронній освіті» від ГО «Екосфера».

«Нам нарешті вдалося втілити давню ідею нашого експерта з екологічної освіти Катерини Станкевич-Коваль — поширювати природоохоронні ідеї через мистецтво, а саме через мультики. На осінніх канікулах минулого тижня в нашій екошколі займалося 15 школярів. З дітьми працювали досвідчені тренери: я, як еколог, і мультиплікатор Владислава Мазур. За 5 днів діти створили 3 мультики. Напередодні відбулася прем’єра в обласній бібліотеці ім. Потушняка, у клубі «Вікно в Америку». Наша екошкола профінансована Корпусом Миру США», — розповіла Дню еколог ГО «Екосфера» Оксана Станкевич-Волосянчук.

Мультфільм «Врятувати планету» та два інші анімаційні кліпи можна побачити на ютуб-каналі ГО «Екосфера» за посиланням — https://www.youtube.com/watch?v=P004RtGjP44.

Зупинятися на цьому юні екологи не збираються, натомість уже обдумовують сюжети інших мультфільмів, які планують створити на літньому екотаборі «Зелена школа».

Вікторія ЖУЙКО, Ужгород
Газета: 
Рубрика: