Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Весела вакцинація

У Празі казкові герої заохочують дітей до щеплення проти COVID-19
14 січня, 2022 - 10:56
ФОТО РЕЙТЕР

Днями в столиці Чехії відбулася цікава акція: Супермен, Попелюшка, Міньйони та інші персонажі фільмів, коміксів та казок вітали дітей у центрі вакцинації проти COVID-19, щоб вони не так сильно нервували перед щепленням.

«Незважаючи на затишшя в коронавірусних інфікуваннях за останній місяць, Чехія намагається підвищити рівень вакцинації, оскільки готується до поширення варіанта коронавірусу Omicron. Щеплення тут відстають від інших країн Європейського Союзу, — ідеться в повідомленні Reuters. — Оскільки діти віком 5-11 років тепер мають право на вакцинацію, персонал одного з найбільших центрів вакцинації у столиці Чехії, одягнений у костюми, допомагав дітям, які прийшли на вакцинацію».

«Оскільки діти зазвичай трохи бояться щеплень, ми вирішили провести день казки, щоб їм було трохи приємніше», — сказала агентству Нікола Мелічарова, працівниця центру вакцинації, одягнена як Білосніжка.

За даними Європейського центру з профілактики та контролю захворювань, приблизно 62,4% населення країни з населенням 10,7 мільйона були повністю вакциновані проти 68,6% у всьому ЄС. У середині грудня Чехія почала робити щеплення дітям 5-11 років.

На фото: Медичні працівники в костюмах стоять перед дитиною, яка отримала щеплення від коронавірусної хвороби (COVID-19) у центрі масової вакцинації в Празі, Чеська Республіка, 8 січня 2022 року.

Газета: 
Рубрика: