Кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів… єсть справжньою цілковитою зрадою
Борис Грінченко - український лексикограф, письменник, педагог, громадсько-культурний діяч

«Я саджаю для майбутніх поколінь»

Герцог Единбурзький майже 70 років був рейнджером Віндзорського Великого парку
15 квітня, 2021 - 10:42
ОЛЕНІ ПЕРЕТИНАЮТЬ ДОВГУ ПРОГУЛЯНКУ У ВЕЛИКОМУ ПАРКУ НЕПОДАЛІК ЛОНДОНА, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, 13 КВІТНЯ 2021 РОКУ / ФОТО РЕЙТЕР

Офіс рейнджера Віндзорського Великого парку був створений для спостереження за захистом і та підтримки парку ще у 1600-х роках, і такі рейнджери завжди були близькими до британських монархів. Серед найвідоміших — Сара, герцогиня Мальборо, яка отримала цей пост 1702 року від королеви Анни. Після її смерті рейнджерство послідовно передавалося близьким друзям і членам британської королівської родини.

Офіс наразі порожній після смерті герцога Единбурзького. «Його Королівська Високість Герцог Единбурзький був рейнджером Великого парку майже 70 років, і за цей час його вплив на один із найбільш визнаних ландшафтів у світі був величезним. Він забезпечив керівництво та розуміння нашої команди, щоб допомогти їм управляти Великим парком та ширшим маєтком, від ферм до дикої природи у старовинних лісових масивах, гарантуючи, що він може продовжувати пропонувати притулок для всіх, для наступних поколінь. Ми будемо за ним дуже сумувати, і немає сумнівів, що його вплив і надалі буде помітним у нашій роботі у Великому парку», — пишуть співробітники парку на офіційному сайті www.windsorgreatpark.co.uk.

«Прагнення Його Королівської Високості захистити Великий парк на довготермінову перспективу можна найкраще підсумувати його власними словами, — цитують на сайті: — «Управління землею є дуже довготривалою справою, і найкращих результатів можна досягти лише за умови впевненості та наступності. Ми насолоджуємося садами, алеями та зручностями, посадженими попередніми поколіннями, і саме тому, що я відчуваю себе тимчасовим хранителем, я саджу для майбутніх поколінь».

Газета: 
Рубрика: