Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Загальмують інфекцію... діти?

Таке припущення щодо COVID-19 висловили німецькі дослідники
31 липня, 2020 - 13:22
ФОТО REUTERS

Найбільше на сьогодні дослідження коронавірусу, проведене на німецьких школярах та вчителях, виявило в них дуже мало антитіл до COVID-19, що свідчить про те, що школи не відіграють значної ролі у поширенні інфекції, повідомило www.dw.com. Дослідження, проведене університетською лікарнею в Дрездені, проаналізувало зразки крові приблизно у 1500 дітей віком від 14 до 18 років, а також приблизно 500 викладачів з 13 шкіл Дрездена та районів Баутцена та Герліца. Лише у 12 виявили антитіла, підтвердив Рейнхард Бернер з університетської лікарні Дрездена. «Діти можуть навіть діяти як гальмо інфекції», — сказав Бернер на пресконференції.

Міністр освіти Саксонії Крістіан Піварц заявив, що дослідження показали, що школи в німецькій державі можуть знову відкритись наприкінці серпня, хоча і з певними обмеженнями, такими як носіння масок для обличчя та соціальна дистанція, де це необхідно.

Газета: 
Рубрика: