Віднайшовши героїчний життєвий ідеал, нація не боїться вже ніяких фізичних ударів
Олег Ольжич, український поет, політичний діяч, археолог, очолював культурно-освітню референтуру ПУН (1937)

Зі Львова розпочався благодійний велотур

Юрист Олег Стоєв шукатиме підтримку для центру, що надає послуги молоді з особливими потребами
10 листопада, 2016 - 17:13
ФОТО З «ФЕЙСБУК»-СТОРІНКИ НРЦ «ДЖЕРЕЛО»

Акція, яку здійснюватиме юрист Олег Стоєв, скерована на підтримку навчально-реабілітаційного центру «Джерело», який надає відновлювальні та освітні послуги дітям та молоді з особливими потребами.

Щодня у «Джерелі» перебувають понад півтори сотні неповносправних віком до 35 років. Нагадаємо, що навчально-реабілітаційний центр «Джерело» був заснований 1993 року батьками товариства «Надія» та волонтерами з Канади. 2008 року, за підтримки Львівської міської ради та у партнерстві з управлінням соціального захисту, на базі «Джерела» створено Міський центр реабілітації. Упродовж  понад 20 років тут отримали безкоштовні послуги близько 5000 дітей та молоді з особливими потребами. Центр став моделлю для розвитку аналогічних установ і в інших містах України. Приміщення «Джерела» обладнане за європейськими стандартами доступності для осіб на інвалідних візках. У центрі функціонують реабілітаційне відділення, садок-школа та майстерні для молоді, де навчають основ столярної справи, навичок для вирощування городини в теплиці, також вчать виготовляти декоративні свічки та іншу сувенірну продукцію.

Згідно з повідомленням прес-служби Львівської міської ради, на мапі велотуру Стоєва — Угорщина, Словаччина, Чехія, Австрія та Італія, і це — 2,5 тисячі кілометрів, котрі правник планує здолати за 1,5 місяці.

«Знайомство із центром «Джерело», його вихованцями і фахівцями стало для мене особливим досвідом, — зазначав напередодні старту Олег Стоєв. — Діти, яким тут надають підтримку, — дуже сильні, світлі, чудові. Парадокс у тому, що ти приходиш сюди, аби надати допомогу, проте у результаті сам стаєш кращим і сміливішим. Після спілкування із дітьми «Джерела» я впевнений на усі 100%, що доїду до Ватикану, якими б скрутними не були погодні та будь-які інші умови. Діти «Джерела» надали моїй поїздці зовсім іншого значення».

Для підтримки благодійного проекту Стоєва розробляють сайт, де оприлюднюватимуть інформацію про велотур та звітуватимуть про суму пожертв.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments