Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Iндія закриває генконсульство в Одесі

11 лютого, 1999 - 00:00

За словами посла, «закриття генконсульства викликане суто економічними проблемами». Зокрема, відсутністю будь-яких домовленостей в галузі судноплавства між двома країнами, передусім закриттям судноплавної лінії Одеса — Калькутта. Пан Соні нагадав, що обсяг товарообігу між країнами торік скоротився до $320 мільйонів, хоча є можливості наростити його до $1 мільярда. Насамперед за рахунок використання національних морських перевізників для переміщення експортно-імпортних вантажів між чорноморськими та індійськими портами (нині цим займаються судноплавні компанії третіх країн). Крім того, Індія зацікавлена у розширенні співробітництва у верстатобудуванні, військовій та фармацевтичній промисловості.

Персонал одеського генконсульства переводиться до посольства Індії в Києві. Однак, зауважив посол Соні, якщо торговельно-економічні зв’язки поліпшаться, індійські спеціалісти повернуться до Одеси, генконсульство відновить функціонування. Голова облдержадміністрації Сергій Гриневецький у свою чергу зазначив, що «своїм розпорядженням «заморозить» передачу нинішнього особняка консульства іншим орендаторам».

Одеса

Михайло АКСАНЮК, «День»
Газета: 
Рубрика: