А найбільше покарання - це бути під владою гіршої людини, ніж ти, коли ти сам не погодився керувати.
Платон, давньогрецький філософ, епіграматист, поет, один з основоположників європейської філософії

«Київська пектораль-2010»

26 березня в Театрі оперети відбудеться вручення єдиної офіційної театральної премії України
26 березня, 2010 - 00:00

Зміна дати й місця проведення вручення відбулися у звязку зі святкуванням 90-рячного ювілею Театру ім. І. Франка саме 27 березня — у Міжнародний день театру. Цього року зі списку номінацій Оргкомітетом премії було виключено номінацію «За найкраще сценографічне рішення», що викликало обурення театральних критиків-експертів премії. Після вручення «пекторалей», театральна публіка за традицією направиться в Театр ім. Лесі Українки на «капусник».

 

 

 

Цьогорічні номіннати «Киїської пекторалі»:

«За кращу драматичну виставу»:

1. «Граємо Чонкіна», Театр драми і комедії.

2. «Мертві душі», театр на Подолі.

3. «Торчалов», Молодий театр.

Номінація «За кращу музичну виставу»:

1. «Любовний напій», Національна опера.

2. «Ніч перед Різдвом», муніціпальна опера для дітей та юнацтва.

3. «Сорочинський ярмарок», театр оперети.

Номінація «За кращу дитячу виставу:

1. «Дванадцять місяців», Театр юного глядача.

2. «Котигорошко», Театр ім. І. Франка.

3. «Примхливе кохання Дроздоборода», Молодий театр.

Номінація «За кращу камерну виставу»:

1. «Вісім кроків танго», Театр на Печерську.

2. «Люксембурзький сад», Театр на Подолі.

3. «На полі крові», Театр ім. І. Франка.

Номінація «За кращу режисерську роботу»:

1. Олександр БІЛОЗУБ, «Дві квітки кольору індиго», Театр ім.  І. Франка.

2. Ігор СЛАВІНСЬКИЙ, «Люксембурзький сад», Театр на Подолі.

3. Ігор СЛАВІНСЬКИЙ, «Мертві душі», Театр на Подолі.

Номінація «За краще виконання чоловічої ролі»:

1. Богдан БЕНЮК, Кочкарьов, «Одруження», Театр ім. І. Франка.

2. Сергій БОЙКО, Ноздрьов, «Мертві душі», Театр на Подолі.

3. Микола БОКЛАН, Голубев, «Граємо Чонкіна», Театр драми і комедії.

Номінація «За краще виконання жіночої ролі»:

1. Катерина КІСТЕНЬ, Маріам, «Довершений Чарпі», МТМ «Сузір’я».

2. Софія ПИСЬМАН, Коробочка, «Мертві душі», Театр на Подолі.

3. Леся САМАЄВА, Нюрка, «Граємо Чонкіна», Театр драми і комедії.

«За кращу оригінальну музику до вистави:

1. Іван НЕБЕСНИЙ, «Котигорошко», Театр ім. І. Франка.

2. Юрій ШЕВЧЕНКО, «Примхливе кохання Дроздоборода», Молодий театр.

3. Юрій ШЕВЧЕНКО, «У неділю рано зілля копала«», Театр ім. І. Франка.

Номінація «За кращий дебют»:

1. Ганна АНДРЕЄВА, виконання ролі Марії, вистава «Люксембурзький сад», Театр на Подолі.

2. Олександр КОБЗАР, Андрій САМІНІН, режисура вистави «Граємо Чонкіна», Театр драми і комедії.

3. Олена ТОПОЛЬ, виконання ролі Дори, вистава «Ангелочек или Сексуальнье неврозы наших родителей», Театр ім. Л. Українки.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments