Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

КНДР знову «грає м'язами»

4 вересня, 1999 - 00:00

Водночас Південна Корея, якій належать п'ять островів у Жовтому морі із загальною кількістю населення 6900 осіб, категорично проти перенесення кордону. Військовим кораблям уже доводилося впродовж кількох місяців супроводжувати пороми на острови.

Комуністична Північна Корея, населення якої останніми роками через неприйнятні методи господарювання та погані погодні умови вкрай зубожіло, продовжує «грати мускулами». Зокрема, нещодавно було заявлено про можливі випробування нової ракети великої дальності, яка, на думку експертів, здатна досягти Гаваїв та Аляски. Випробування ракети, що впала в Тихому океані за Японією, що його було проведено Північною Кореєю в серпні минулого року, збільшило напруження в регіоні, змусивши США, Японію та Південну Корею попередити войовничих пхеньянців про можливі економічні та інші санкції, які будуть застосовані до країни в разі подальших випробувань ракетної зброї. Однак, схоже, це не дуже лякає Північну Корею, яка сьогодні намагається відтяти більший кусень морського пирога, ніж вона здатна проковтнути, збільшуючи шанси на нові сутички між затятими ворогами.

Сергій ВЕРКЛОВ
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ