Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!
Тарас Шевченко, український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч

Нгуєн Ван ТХАНЬ: Я приїхав в Україну, як на другу батьківщину

5 вересня, 2007 - 00:00

Сьогодні гостем рубрики «Наша країна очима іноземців» є Надзвичайний і повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні Нгуєн Ван Тхань. Ми запропонували йому, як і всім послам іноземних держав, представлених в Україні, іноземним політикам і експертам, відповісти на такі два питання:

1.Якою ви побачили або відкрили для себе Україну? Що з побаченого вразило вас найбільше?

2. Назвіть, будь ласка, три причини (умовно), аби полюбити Україну?

1. Отримавши призначення на посаду посла, я приїхав в Україну, як на другу батьківщину. Адже раніше я був тут студентом і лише через 30 років повернувся сюди. За цей час Україна дуже сильно змінилася. Зараз я бачу тут швидкі темпи розвитку, зміни життя. Бізнес, начебто, також почав швидше розвиватися. Але українці, як раніше, лишилися добрими, чуйними, доброзичливими. Водночас я вважаю дуже правильним, що політика України переходить на демократичні основи. Ваша країна йде до того, щоб бути демократичною і відповідати всім міжнародним стандартам. Звичайно, теперішня нестабільність у країні впливає на економіку й рівень життя. У певній мірі це гальмує розвиток економіки країни. Як друг українського народу, я б дуже хотів, щоби в Україні якомога швидше стабілізувалася обстановка, і країна почала розвиватися.

Що стосується природи, то у мене виникає враження, що клімат трішки змінився порівняно з тим, що було раніше. Але це вже, очевидно, є наслідком зміни клімату в світі. Влітку і взимку тут дуже гарно. І місто Київ дуже життєрадісне, красиве і чисте. Я не знаю української мови, але зате розумію українську культуру. Коли я інколи приїжджаю до В'єтнаму, то все одно згадую Україну.

2. Насамперед, це люди, які дуже добрі та відкриті. Тут можна скрізь знайти друзів. По-друге, дуже гарна і жива природа. Я дуже люблю тут літо й осінь. По-третє, це Київ, розташований на семи пагорбах, який є найзеленішим містом. Це його дуже відмітна риса. І хто виїжджає з Києва, не може цього забути.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments