Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

Черчіль під захистом поліції

30 червня, 2020 - 20:16
ФОТО REUTERS

У Лондоні запровадили чергування поліції біля історичних пам’ятників і зокрема, зображеного на фото пам’ятника колишньому британському прем’єрміністру Вінстону Черчиллю, який зіграв велику роль у перемозі над фашизмом і критично ставився до сталінського режиму.

Нагадаємо, що цей пам’ятник, як і багато інших зокрема і Колумбу постраждали від рук вандалів в ході демонстрацій на підтримку руху «Життя чорних має значення», які пройшли у всьому світі.

Проти знесення пам’ятника Вінстону Черчиллю виступив нинішній британський прем’єр Борис Джонсон. За словами Джонсона, знищення історичних пам’яток може прирівнюватися до спроби оббрехати минуле Британії та піддати його цензурі. «Так, Черчілль іноді висловлював думки, які є неприйнятними для нас сьогодні, але він був героєм, і він цілком заслуговує свого меморіалу. Статуї в наших містах були встановлені попередніми поколіннями. У них були інші точки зору, інше розуміння добра і зла. Але ці статуї вчать нас нашого минулого з усіма його недоліками. Руйнувати їх — значить брехати про нашу історію і збіднювати освіту майбутніх поколінь», — зазначив глава британського уряду написав на своїй сторінці в Twitter.

Підготував Микола СІРУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ