Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Коронавірус у Китаї забрав життя вже 1770 людей

17 лютого, 2020 - 19:43
ФОТО REUTERS

У Китаї зросла кількість померлих людей від ускладнень, спричинених коронавірусом COVID-19. Згідно з оприлюдненими владою КНР у ніч на понеділок офіційними даними, протягом останньої доби зафіксовано 105 нових летальних випадків. Таким чином сукупна кількість смертей від наслідків вірусу на території материкового Китаю зросла до 1770, передає агенція новин AP.

Найгірша ситуація через коронавірус, як і раніше, спостерігається в провінції Хубей. Тут кількість померлих унаслідок COVID-19 становить уже 1696, уточнює інформагенція dpa. Ця провінція й досі перебуває під карантином. Водночас кількість нових смертей через захворювання на коронавірус продовжує знижуватися четвертий день поспіль. Ще попередньої доби китайські медики нарахували 142 нових смерті від COVID-19. Так само, за даними Національної комісії з охорони здоров’я Китаю, на сьогодні 10 844 осіб одужали від захворювання.

Крім того, упродовж останньої доби на території КНР зафіксовано 2048 нових випадків захворювання коронавірусом. Тож тепер загальна кількість таких випадків у КНР сягнула 70548, з яких близько 58 тис. припадає на провінцію Хубей.  Китайська влада відрядила до розташованого в провінції Хубей багатомільйонного міста Ухань ще 1,2 тис. військових лікарів для боротьби з захворюванням.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ