Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Мінімум фізичних контактів

У багатьох школах Італії новий навчальний рік почався 14 вересня
16 вересня, 2020 - 08:58
ФОТО РЕЙТЕР

Основними особливостями шкільного спілкування цього року буде обмеження фізичних контактів і відмова від матеріалів для загального користування. Будуть по-новому облаштовані приміщення: за партою тепер сидить лише один учень, у школах організовані спеціальні маршрути для дотримання соціального дистанціювання, обідати діти будуть у класах. Крім того, для дітей старших 6 років обов’язкова захисна маска, яку можна приспустити, лише коли всі сидять за партами, при дотриманні належної відстані між учнями, — повідомляється в матеріалі www.vaticannews.va.

Фахівці радять батькам не показувати дітям своє занепокоєння перед новою ситуацією, а допомогти їм до неї звикнутися, організовуючи, наприклад, удома ігри з масками. Звертаючись до вчителів, медики рекомендують їм знайти нові форми невербальної комунікації, наприклад, за допомогою жестів, — через складнощі, які виникають при спілкуванні в захисних масках.

Відповідно до вказівок міністерства охорони здоров’я, перед виходом із дому дітям слід виміряти температуру і не відправляти дитину до школи з температурою вищою 37,5 градуса. На фото: урок просто неба в школі Симонетти Салаконе в Римі.

Газета: 
Рубрика: