Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й черпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Перевідкриття закладів в Iталії

У 15 регіонах країни, що увійшли до «жовтої» зони, послабили антикоронавірусні обмеження
28 квітня, 2021 - 19:27
ФОТО REUTERS

З 26 квітня в багатьох регіонах Італії знову запрацювали багато культурно-історичних місць. Зокрема в Римі це Палац Барберіні, античний Великий цирк, Форум Траяна та інші. У Венеції відвідувачів знову впускають в оперний театр «Феніче», а влада Флоренції відкрила відомі сади Боболі. Також приймають відвідувачів у археологічно-історичному комплексі на місці античного міста Помпеї. А крім того в багатьох регіонах відкрилися тераси ресторанів і барів.

Такі заходи — перший етап послаблення запроваджених жорстких протиепідемічних заходів, вони діють у 15 регіонах, що  належать до так званої жовтої зони епіднебезпеки, пише www.dw.com.

Також із 15 травня заплановано відновлення роботи басейнів, а з 1 червня ресторани зможуть знову обслуговувати клієнтів у приміщеннях. Крім того, з початку першого місяця літа очікується відкриття спортивних залів та фітнес-центрів.

На фото: жінка фотографує скульптуру під час відвідування музеїв Капітолію в день їх перевідкриття, оскільки значна частина країни стає «жовтою зоною», в Римі, Італія

Газета: 
Рубрика: