Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Перший сніг у Нью-Йорку

Комунальники — працюють, а містяни — влаштовують фотосесії
18 грудня, 2020 - 12:45
ФОТО REUTERS

Світлини першого снігопаду — зараз топ-тема у соцмережах Нью-Йорка. Мешканці мегаполісу роблять селфі, діляться враженнями та приємними емоціями від снігу. Хоча самого покриву не так і багато — кілька сантиметрів.

Як пише Time Out, у середу, 9 грудня, Нью-Йорк накрило тонким шаром снігу. Це був перший великий снігопад в цьому сезоні. Наче з нізвідки відразу після полудня з неба почали падати дрібні пластівці. Жителі Нью-Йорка традиційно не втрималися від того, щоб похвалитися фотографіями і відео в соціальних мережах.

Сніг в цьому мегаполісі не завжди вітається, але нині, здається, багато людей були раді бачити танцюючі на вітрі сніжинки. Може бути, це пов’язано з тим, що багатьом не потрібно йти на роботу, або ж люди просто раділи будь-якій приємній ситуації в цьому непростому році. Окрім комунальних працівників, котрим попри невелику товщину снігового покриву все одно довелося працювати.

Газета: 
Рубрика: