Кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів… єсть справжньою цілковитою зрадою
Борис Грінченко - український лексикограф, письменник, педагог, громадсько-культурний діяч

Позитивні рекорди

У Великобританії — новий етап полегшення карантинних обмежень
12 квітня, 2021 - 20:15
ФОТО REUTERS

З понеділка в Англії вперше за кілька місяців відкриваються магазини, перукарні, паби та ресторани, а також фітнес-клуби, зоопарки і громадські центри. Влада також збільшила кількість допустимих присутніх на весіллях і похоронах. Водночас прем’єр-міністр Борис Джонсон закликав британців відповідально поставитися до обмежень щодо боротьби з коронавірусом COVID-19, незважаючи на послаблення заходів у країні. «Я продовжую закликати всіх поводитися відповідально й пам’ятати про правило «руки, обличчя, соціальна дистанція і свіже повітря» для протидії COVID-19, доки ми продовжуємо програму вакцинації», — наводить у понеділок слова Джонсона BBC News.

До речі, днями у країні зафіксовано кілька позитивних рекордів. 10 квітня рекордна кількість громадян упродовж доби отримала другу дозу вакцини від COVID-19 — 449 269 осіб, а крім того 12 квітня за добу у Великій Британії зафіксували тільки сім випадків смерті від COVID-19. Це найменша щоденна кількість жертв майже за сім місяців. Востаннє число зареєстрованих за день смертей було меншим 13 вересня, коли було зафіксовано п’ять смертей від коронавірусу, повідомляє «Українська правда» з посиланням на The Guardian.

На фото: Дитина спостерігає за пара планеристами на пагорбі Мам-Тор біля Каслтона, графство Дербішир, Великобританія, 11 квітня 2021 року

Газета: 
Рубрика: