Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Правильні речі

В Індії маски стали повсюдним явищем, але, на жаль, не соціальне дистанціювання
8 вересня, 2020 - 18:52
У СРІНАГАРІ (ЛІТНЯ СТОЛИЦЯ ШТАТУ ДЖАММУ І КАШМІР) ПРОДАВЕЦЬ ЗАХИСНИХ МАСОК І ГАЗЕТ ТАК САМО ВИКОРИСТОВУЄ СВІЙ ТОВАР ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ / ФОТО РЕЙТЕР

«Хоча маски стали звичним явищем в Індії, фізичного дистанціювання в основному не дотримуються, незважаючи на регулярні урядові кампанії та офіційні нагадування. У сільській місцевості ринки, на яких фермери та комерсанти збираються для ведення бізнесу, все ще переповнені людьми, а робітники скупчуються у фургонах невеликих вантажівок для поїздок на місця роботи. Чайні та магазини-корнери мало що роблять для запобігання утворенню натовпів», — ідеться в матеріалі economictimes.indiatimes.com, присвяченому ситуації з коронавірусом в Індії. Минулої суботи кількість підтверджених випадків у цій країні перевищила 4 мільйони. Більшість випадків захворювання в Індії припадає на західну частину штату Махараштра та чотири південні штати Тамілнад, Андхра-Прадеш, Телангана та Карнатака. Але нові сплески виникають і в інших місцях, як передає Укрінформ, про це повідомляє Time.

Газета: 
Рубрика: