Кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів… єсть справжньою цілковитою зрадою
Борис Грінченко - український лексикограф, письменник, педагог, громадсько-культурний діяч

Розрада для медичних працівників

Артисти Нью-Йоркської філармонії дали перший концерт після послаблення антикоронавірусних обмежень
9 квітня, 2021 - 10:23
ФОТО РЕЙТЕР

Артисти Нью-Йоркської філармонії дали концерт на відкритому повітрі в Лінкольн-центрі для 120 медичних працівників у середу, через 13 місяців після того, як пандемія коронавірусу зруйнувала їхні плани на сезон, пише www.daytondailynews.com з посиланням на Associated Press. Це перше повернення артистів до концертів після початку пандемії. Цей виступ розпочав сезон, який включатиме понад 100 концертів та виступів під відкритим небом.

«Мистецтво та культура допомагають нам зрозуміти час, у якому ми живемо... Тож музика, яку ви будете чути, також є частиною нашого зцілення. Це також частина нашої надії, що ми збираємось знайти шлях вперед», — зазначив перед початком події мер Нью-Йорка Білл де Блазіо. Концерт став першим із «Restart Stages», у межах яких Лінкольн-Центр створює 10 приміщень для вистав на відкритому повітрі та для репетицій у своєму кампусі.

На фото: Вівці лялькаря Безіла Твіста (відомого нью-йоркського лялькаря, твори якого орієнтовані на інтеграцію з музикою) демонструються перед виступом Нью-Йоркської філармонії для медичних працівників у Лінкольн-центрі, в Нью-Йорку, США, 7 квітня 2021 року.

Газета: 
Рубрика: