Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Від коронавірусу у світі померли понад 2000 осіб

20 лютого, 2020 - 10:44
ФОТО РЕЙТЕР

Від коронавірусу COVID-19 у світі померли понад вже понад дві тисячі осіб, повідомляє CNN з посиланням на Національну комісію охорони здоров’я Китаю (NHC). Зокрема, за вівторок у континентальному Китаї від коронавірусу померли ще 136 осіб, 132 із них — у провінції Хубей, загальна кількість смертей у материковому Китаї сягнула 2004 осіб. Загалом у світі від коронавірусу померли 2009 осіб. За межами материкового Китаю зареєстрували п’ять смертельних випадків: по одному в Гонконзі, Тайвані, Японії, на Філіппінах і у Франції.

Як повідомлялось раніше, за результатами останнього найбільшого дослідження китайських медиків, понад 80% із досліджених 70 тисяч випадків коронавірусу Covid-19 — м’які, а найбільший ризик коронавірус становить для літніх та хворих людей. Крім цього, експерти вказують на підвищений ризик для медичних працівників — увагу не це було звернено після того, як у вівторок від коронавірусу помер 51-річний директор госпіталю міста Ухань у провінції Хубей (епіцентр нової хвороби).

Газета: 
Рубрика: