Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

12 миттєвостей «Єдності»

У Києві 16 березня розпочинається ХІІ Міжнародний джазовий фестиваль
14 березня, 2013 - 12:23
ВОЛОДИМИР СОЛЯНИК — ПІАНІСТ-ВІРТУОЗ І ПЕДАГОГ — ГРАЄ КЛАСИЧНИЙ ДЖАЗ, ЕТНО-ДЖАЗ, Ф’ЮЖН, МЕЙНСТРИМ, БЛЮЗ, НЬЮ-ЕЙДЖ / ФОТО КОСТЯНТИНА ГРИШИНА / «День»

Він збере на сцені Київського театру оперети відомих українських та зарубіжних джазменів: вокальний секстет ManSound (Україна), Адам Вендт (Adam Wendt Power Set) — відомий польський саксофоніст і композитор, Mini-Brass-Band (Джон Сасс — всесвітньо відомий джазовий кубіст і Аркадій Шилклопер — єдиний у світі виконавець джазу на альпійському розі, Німеччина, США), а видатний український піаніст-віртуоз Володимир Соляник та вокаліста Вікторія Коржанок (переможниця телепроекту «Суперзірка» на «1+1») виступлять у складі інтернаціонального колективу «Київ Арт Ансамбль». За традицією, вестиме програми знаний джазмен та радіожурналіст Олексій Коган. Нагадаємо, Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» було засновано в березні 2002 року. На ньому представляють найрізноманітніші джазові напрями, «родзинкою» фесту є виступи дитячих джаз-бендів, а незмінним керівником «Єдності» є відомий письменник Сергій Грабар.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 
Рубрика: