Вдосконалюватися - значить змінюватися, бути досконалим - означає змінюватися часто
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни, лауреат Нобелівської премії з літератури 1953

Бенефіс нашого мера на зустрічі з пітерськими акторами

19 червня, 1999 - 00:00

Артисти поздоровили Олександра Омельченка з перемогою на виборах міського голови. Вони трималися нейтрально-доброзичливо, без висловлювань із приводу роз'єднання, без принизливих повчань. Це були, нехай навіть дуже бажані, але гості, які не дозволяють собі втручатися у внутрішнє життя господарів. Як сказав кореспонденту «Дня» Олег Басілашвілі: «Ваша незалежність — це нормально». Вони склали приємний контраст деяким своїм московським колегам: пригадалося, як нещодавно на Новому каналі агітував киян голосувати за Григорія Суркіса чомусь Олег Табаков, раніше в 221-му окрузі — за кандидата Альошина чомусь В'ячеслав Тихонов, пригадалися метри- політики — Михалков, Говорухін. Чесно кажучи, важко було уявити в подібній ролі будь-кого з присутніх гостей. Пітер не Москва — він ближчий до Європи.

Мер Києва Олександр Омельченко проголосив тост за зустріч: щоб незалежно від політичних, адміністративних заходів, мистецтво, культура, дружба не знали кордонів.

Лариса РУДЕНКО, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments