Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

«День» весняний» у колі друзів

Завтра, 17 травня, в історичному дворику на Андріївському узвозі «Фонд сприяння ініціативам газети «День» збирає однодумців — задля нових ідей та змістовного спілкування!
16 травня, 2013 - 11:48

Людей, які вже підтримують ініціативи газети, а також тих, хто тільки хоче долучитися, запрошує задля результативної циркуляції свіжих ідей Благодійна організація «Фонд сприяння ініціативам газети «День».

«З’явилася ідея започаткувати щорічні зустрічі у нашому затишному історичному дворику, який ми хочемо обжити симпатиками, друзями і партнерами газети «День». Фонд існує вже чотири місяці — і за цей час у нас додалося друзів, партнерів, які розуміють важливість проектів «Дня» — видання книжок, зустрічей в університетах зі студентами, круглі столи на гостроактуальні теми, глянцевий додаток «Маршрут №1», Літня школа журналістики тощо — і хочуть їх підтримувати. Тому ця перша зустріч —має бути своєрідним зворотнім зв’язком і знайомством авторів, прихильників видання, меценатів, словом, друзів газети», — розповідає Президент Фонду, письменник, журналіст та громадський діяч Микола ГРИЦЕНКО

На зустрічі обіцяють дружню та комфортну атмосферу, яка і має бути у середовищі однодумців. Тут будуть присутні ті, хто вже долучився до проектів газети. «Директор компанія «Аква-віта» Тетяна Юркова, яка надала приміщення Фонду. Василь Кривобок, директор юридичної компанії «Добродії», який підтримав акцію «Розумний Великодній кошик», закупивши книги для 45 шкіл. Президент Ліги українських меценатів Володимир Загорій, з якими ми започатковуємо проведення наукових конференцій в різних містах України на тему меценатства. Володимир Скиба з Чернігова, який, будучи депутатом Чернігівської обласної ради, передплатив для всіх шкіл Куликівського району газету «День». Так само посприяв у здійсненні передплати мер міста Суми Геннадій Мінаєв. Та багато інших. Кожен зможе знайти нових друзів», — обіцяє пан Микола. За його словами, головна мета Фонду і його акцій — «щоденно бути корисним для газети».

«Симпатиків у газети багато, але якщо йде мова про якусь конкретну участь, то тут вони або розрізнені, або не знають чим допомогти — то ми їх спрямуємо, до яких проектів яким чином вони можуть долучитися. Газета щоденна, у неї немає так багато часу для спілкування зі своїми друзями і партнерами, і фонд саме буде тим місцем, де друзі і партнери газети «День» можуть знайомитися один з одним, можуть відчувати себе єдиною командою, яка працює на множення світла і добра. Ми плануємо «День» весняний» як осмислену акцію — не просто зустрітися і поспілкуватися, а щоб це була акція, корисна і змістовна для кожного. Оскільки день починається з ранкової зірки, кожен такий захід ми будемо запрошувати відкривати талановиту українську зірочку. Цього року у нас буде талановита 9-річна скрипалька Варвара Васильєва, яка на собі відчула дружню підтримку «Дня», — підсумовує Микола Гриценко.

Марія СЕМЕНЧЕНКО, «День». Фото Ірини ЗЕЛЕНЬКО
Газета: 
Рубрика: