Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

«Дикі танці» стали хітом Південної Кореї

Руслана Лижичко підкорила глядачів Азії
23 вересня, 2009 - 00:00
ІЗ ПРЕДСТАВЛЕНИХ ПІД ЧАС ВИСТУПУ РУСЛАНИ У СЕУЛІ КОМПОЗИЦІЙ ПУБЛІКА НАЙПРИСТРАСНІШЕ СПРИЙНЯЛА ЗАПАЛЬНІ «ДИКІ ТАНЦІ» ТА «ОЙ ЗАГРАЙ МИ, МУЗИЧЕНЬКУ!» / ФОТО ОЛЕКСАНДРА КОСАРЄВА

Переможниця Євробачення-2004 виступила у Сеулі на Азійському пісенному фестивалі, у якому приймали участь артисти з 14 країн, а трансляція події відбудеться незабаром на 20-ти телеканалах Азії, повідомила «Дню» прес-служба Руслани. Це пісенне свято зібрало на стадіоні «SkyBox», де відбувалися головні події Чемпіонату світу з футболу 2002 року, понад 45 тисяч глядачів і тривало близько трьох годин. Наша Руслана отримала золоту статуетку «The Best Artist Award of The Asia Song Festival —2009» — головну нагороду фестивалю, а також її нагородили «За внесок у культурний обмін України та Азії у музичній сфері», яку Лижичко особисто вручив міністр культури, спорту та туризму Республіки Корея пан Ю Ін Чон. Із представлених під час виступу співачки композицій публіка найпристрасніше сприйняла запальні «Дикі танці», та, як не дивно, «Ой заграй ми, музиченьку!».

— Ми дуже хвилювались, як сприйме нашу музику корейська, японська, китайська та взагалі аудиторія усієї Азії, адже ми — представники зовсім іншої культури, — сказала Руслана. — Україна для Азії така ж далека і загадкова, як для нас, наприклад, Малайзія або Індонезія. Однак, шалений прийом 40-тисячної аудиторії на головному стадіоні Сеула не просто надихає, а буквально змушує нас думати про повернення до Кореї і Далекого Сходу в майбутньому. Тому я докладу всіх можливих зусиль для зміцнення і збагачення корейсько-української дружби, адже ця країна стала мостом порозуміння і зближення народів Східної Європи і Східної Азії.

Одразу після завершення фіналу фестивалю Лижичко отримала запрошення взяти участь у наступному, сьомому Asia Song Festival. Наша співачка хоче записати сингл з одним із мегапопулярних корейських виконавців на початку наступного року. Нагадаємо, що це вже другий візит Руслани до Південної Кореї. У травні вона відвідала цю країну за запрошенням посла Республіки Корея в Україні. Тоді в Сеулі у Руслани відбулася серія зустрічей та запис інтерв’ю для провідних корейських телеканалів.

Газета: 
Рубрика: