…Коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець

Дніпропетровщину «сканує» податкова

17 квітня, 2003 - 00:00

«Ця перевірка, — запевнив керівник прес-служби обласного управління ДПАУ Володимир Притискач, — у якій беруть участь 98 податківців зі столиці й інших областей, має плановий характер і жодним чином не пов’язана з відставкою начальника. Роботу самого обласного управління перевіряли влітку минулого року за М. Азарова і все було нормально. Більш того, зростання податкових надходжень на Дніпропетровщині сьогодні вище, ніж по Україні загалом». В. Буряковський, зі слів його колишнього підлеглого, в ході ротацій уже сім разів змінював місце роботи і проживання. Судячи з усього, цього разу він вирішив залишитися в Дніпропетровську і, як кажуть, має намір зайнятися викладацькою діяльністю. Свого часу досвідчений фахівець, який ще за радянських часів працював у Москві, здобув дві вищих освіти — економіста і фінансиста, а також має науковий ступінь кандидата економічних наук. За його підручниками «Фінанси і кредит» та «Податки», сказав В. Притискач, навчаються дніпропетровські студенти.

На відміну від свого попередника, новий начальник обласної «податкової» В. Левчук за освітою юрист, який 25 років тому закінчив вищу школу МВС СРСР у Горькому. Проте колишній міліціонер і в податковій службі не новачок. У Дніпропетровську в 2000— 2002 роках він очолював податкову міліцію, а потім на посаді першого заступника начальника облуправління ДПАУ, зі слів В. Притискача, «займався питаннями примусового стягнення». У Вінниці, де В. Левчук працював міліціонером, головою обласного управління ДПАУ він був «усього лише кілька місяців».

Вадим РИЖКОВ, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ