Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!
Тарас Шевченко, український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч

Коротко / УКРАЇНА

17 листопада, 2010 - 00:00

Львів став членом European Cities Marketing

Церемонія прийняття міста Лева до Міжнародної асоціації відбулася під час відкриття ІІ Туристичної конференції «Перемагай із Левом!», до участі в якій міське управління туризму запросило провідних експертів туристичної галузі з Великої Британії, Нідерландів, Німеччини, Польщі та Уельсу, котрі представлять своє бачення розвитку туризму у Львові та поділяться успішним досвідом різноманітних туристичних заходів на прикладі європейських міст. Під час урочистого відкриття Міжнародної конференції представник туристичної та конвенційної ради Амстердама пан Олівер Понті оголосив про членство Львова в European Cities Marketing, вручив диплом і зазначив, що місто Лева відповідає усім вимогам, щоб приєднатись до міжнародної туристичної асоціації. European Cities Marketing — це мережа туристичних офісів, до якої входить 132 міста з 32 країн Європи і завданням якої є збільшення потоку туристів завдяки ефективному маркетингу. Львів першим в Україні отримав право на членство в European Cities Marketing. «Збираючи представників міжнародної туристичної сфери під одним дахом у Львові, створюємо потужне професійне середовище, обмінюємося досвідом, відтак сприяємо налагодженню й зміцненню співробітництва у сфері туризму, а також розвитку потужної індустрії туризму в нашому регіоні», — вважає заступник голови Львівської ОДА Геннадій Дмитренко. На його думку, особливої актуальності проведення такого заходу набуває напередодні проведення фінальної частини Євро-2012 року, який недаремно довірили приймати Львову, чарівність якого приваблює туристів та гостей з усього світу. «Львів приречений на успіх, і я пропоную усім ділитись тим успіхом», — зазначив міський голова Андрій Садовий і наголосив, що туристична галузь міста Лева — це великі перспективи, передовсім — для тих, хто починає співпрацювати з львів’янами, повідомляє Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.

Партія регіонів узяла на себе всю відповідальність за майбутнє Криму

Учора в Сімферополі відбулося поспіль дві сесії нової Верховної Ради Криму, які сформували всі структури парламенту й Раду міністрів АРК. Вся робота, на яку раніше витрачалося декілька днів, в умовах фактичної однопартійності була зроблена протягом трьох годин, за рахунок завчасного обговорення кандидатур і пакетного голосування. «Перші особи» не змінилися: головою ВР обрано Володимира Константинова, РМ знову очолив Василь Джарти. Партія регіонів у парламенті отримала 80 депутатських місць. Решта п’ять партій розділили між собою в п’ять разів менше. Нині її представники очолили переважну більшість депутатських комісій і отримали більшість міністерських портфелів в уряді. «Ми усвідомлюємо всю відповідальність за майбутнє Криму. Якщо ми цю каденцію відпрацюємо й виведемо Крим у лідери України, то всі кримчани нам дякуватимуть», — заявив Володимир Константинов, хоча вся робота все ще попереду. Партія регіонів висунула в усі ради в Криму понад сім тисяч кандидатів і переважну більшість із них обрали. Регіонали тепер не потребують парламентської коаліції, а голосують за сигналом депутата Юхима Фікса, на кшталт сигналів Михайла Чечетова у ВР України, Рада міністрів сформована не за квотним принципом, як раніше, а «виходячи з професійних якостей», як говорить Василь Джарти. Це дало перший результат — можливість зменшити кількість віце-прем’єрів з одинадцяти до п’яти, повідомляє Микола СЕМЕНА, Сімферополь.

Біля могили Iвана Сірка відродять Січ

На півдні Дніпропетровщини біля села Капулівка, де поховано легендарного отамана Війська Запорізького Івана Сірка, буде відновлена Чортомлицька (Стара) Січ. Про це на прес-конференції в Нікополі заявив новий мер міста Руслан Токар. На презентацію проекту по відродженню Січі у Нікополь приїхали віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко і директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко. «Цього року, — сказав М. Томенко, — відзначається 155-річчя з дня народження видатного історика Дмитра Яворницького, і до цієї події ми підготували наш проект з розвитку козацької історії на Дніпропетровщині. З минулого року ми почали, так би мовити, збирання Січей по Україні. Каменська Січ у Херсонській області нині є філією Національного заповідника «Хортиця». І ми вважаємо, що Нікопольщина, як батьківщина п’яти козацьких січей, має бути в історико-туристичному маршруті України». За словами мера Нікополя, Чортомлицьку Січ планується побудувати приблизно через рік. «Хочу, аби під Капулівкою з’явилася Січ, і вона з’явиться! Будемо потихеньку все будувати: місто, район, і я впевнений, що небайдужими будуть область і держава. Думаю, через рік відкриємо Чортомлицьку Січ. І включимося в туристичний потік, прийматимемо іноземних гостей. Нікополь зазвучить з новою силою», — сказав Р. Токар. Як вже повідомлялося, новий мер Нікополя 35-річний Руслан Токар, який балотувався від невеликої партії «Справедлива країна», отримав переконливу перемогу на місцевих виборах над колишнім міським головою Сергієм Старуном — кандидатом від Партії регіонів. Під час виборчої кампанії кандидатуру підприємця Р. Токаря підтримували партії національно-патріотичної орієнтації, у тому числі й ВО «Свобода». У Нікополі новообраний мер став відомий тим, що модернізував колишню заводську котельню і довів, що тепло в комунальні будинки можна поставляти за зниженим тарифом, повідомляє Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпропетровськ.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments