Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

«Купи квиток прикордоннику»

У Херсоні відбудеться благодійний концерт
30 квітня, 2014 - 12:51

5 травня в місті виступить грузинський ансамбль пісні й танцю «Сакартвело». За виручені з продажу квитків кошти придбають оргтехніку або інші необхідні речі для роботи Херсонського загону Держприкордонслужби. Ініціатива проведення заходу належить члену правління Фонду громади Херсона та лідеру Грузинської діаспори в Херсоні «Лорі» Еліко Маркелії.

«Ми знаємо, що в Херсоні прикордонникам доводиться створювати інфраструктуру фактично з нуля. Вони потребують допомоги місцевого населення. Тому Еліко Маркелія запросила грузинський ансамбль «Сакартвело» з Одеси на благодійний концерт в підтримку наших військових. Дізнавшись про мету концерту, артисти залюбки відгукнулися й навіть відмовилися від гонорарів за виступ, — зазначає голова Фонду Лариса Польська. — Ми прагнули не лише провести благодійну акцію, а й підняти настрій херсонцям, об’єднати їх довкола добрих, патріотичних справ. І дуже приємно, що люди активно відгукнулися. Наприклад, у Facebook виникла ініціатива «Купи квиток прикордоннику». Тобто, якщо ти хочеш допомогти, а не можеш бути присутнім на концерті, можеш купити квиток самому військовому або членам його родини. Голова ОДА Юрій Одарченко домовився про безоплатне використання кіно-концертного залу, де відбудеться концерт, а нагодує артистів місцева грузинська діаспора. Ось так усім миром хочемо показати, що Херсон — патріотично налаштоване українське місто, де допомагають своїм захисникам».

За словами Лариси Польської, суму отриманих коштів буде названо прикордонникам. Вони запропонують ті речі, які необхідні для поточної роботи: оргтехніка, меблі — на їх розсуд. Фонд придбає це, й за всіма правила бухгалтерського обліку передасть на баланс херсонського загону. Організатори запрошують охочих допомогти нашим військовим придбати квитки на концерт. Вартість — від 30 до 70 гривень. Захід відбудеться 5 травня о 19.00 в ККЗ «Ювілейний».

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ