Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

Місія — «Врятувати Гостинний двір»

Чи згуртує проблемна ситуація медійне середовище?
1 березня, 2013 - 13:05
Фото з ua.comments.ua

Неполітична акція «Захисти Гостинний двір — поверни собі країну!» відбудеться завтра, 2 березня, о 13.00 на Контрактовій площі. Вже десятий місяць тривають баталії за збереження цього історичного місця, котре ризикує стати черговим торговим центром.

«День» запитав у Єгора Соболєва, керівника Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» та постійного учасника таких акцій, чи сконсолідуються українські медійники довкола цієї ситуації?

— ЗМІ давно є активною частиною громадськості. І з точки зору уваги до таких проблем як Гостинний двір, Олександрівська лікарня чи Пейзажна алея, журналісти традиційно з готовністю відгукувалися і максимально повно висвітлювали перебіг подій. Також останні непрості два-три роки саме медійники подали приклади згуртування і перемоги. Варто згадати хоча б Закон «Про доступ до публічної інформації», який було ухвалено конституційною більшістю Верховної Ради саме під тиском ЗМІ. Як на мене, саме журналісти і правозахисники — дві професії, які традиційно виховують свідомих, активних, небайдужих людей.

Неля ВАВЕРЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: