Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

Олег СКРИПКА: Культурний бум — результат свободи попередніх п’яти років

8 червня, 2010 - 00:00
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

На відміну від минулого року, коли липневе українське щастя на ім’я «Країна мрій» тривало всього-на-всього протягом одного дня, цього року фестиваль повертається до звичного дводенного режиму. Він триватиме 10 та 11 липня на Співочому полі в Києві. І сьогодні автор ідеї цієї та багатьох інших забав із національним колоритом, легендарний музикант і давній друг «Дня» Олег Скрипка працює над підбором виконавців, які виступатимуть на майданчиках фестивалю і які цього року представлятимуть Україну, Росію, Білорусь, Латвію та Литву.

Бурхливе фестивальне життя, яке захопило український простір останніми роками, Олег вважає результатом попередніх років, які він характеризує словом «свобода».

— Зараз ми маємо результат тієї свободи, — сказав музикант у інтерв’ю «Дню». — І та кількість фестивалів, артистів, цікавих акцій, які сьогодні відбуваються, і зміни в свідомості людей — це результат п’яти років свободи.

Відчуваючи наближення фестивалю, «День» традиційно запросив Олега Скрипку на каву та цікаву розмову, деталі якої читайте вже цієї п’ятниці.

Марія ТОМАК, «День»
Газета: 
Рубрика: