Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

Олександр Усик переходить у професіонали

Дмитро Сосновський: «Якщо потрапить до талановитого тренера, то з нього обов’язково виліплять великого боксера»
26 вересня, 2013 - 11:24
ФОТО РЕЙТЕР

Відомий український боксер, чемпіон Європи, світу і Олімпійських ігор Олександр УСИК учора підписав контракт з промоутерською компанією братів Кличків «K2 Promotions». Фактично цим кроком боксер офіційно переходить від аматорського до професійного спорту. На церемонії підписання договору були присутні генеральний директор компанії Олександр Красюк і чемпіон світу в професійному боксі Віталій Кличко.

«Ми всі давно знаємо і любимо Олександра. Він добився усього, чого тільки можна, в любительському боксі і тепер вирішив перейти на професійний рівень. Ми цінуємо його вибір і упевнені, що він не розчарується у нашій компанії, — відзначив під час підписання договору Віталій Кличко. — Попереду у нього довгий шлях у професіоналах, і ми сподіваємося, що з часом він прийде до титульних боїв».

«Після Олімпійських ігор Олександр тривалий час був у роздумах. Спочатку більше схилявся до того, щоб залишитися в аматорах та готуватися до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Потім, після низки консультацій в Америці, вирішив таки перейти в професіонали. Це його право і його вибір, — прокоментував «Дню» головний тренер збірної України з боксу Дмитро СОСНОВСЬКИЙ. — Він насправді дуже талановитий хлопець і в аматорському боксі досягнув всього, чого хотів. Потрібно розвиватися далі. Певно, це правильне рішення. Я скажу одне: якщо Сашко потрапить до талановитого тренера, то з нього обов’язково виліплять великого боксера. Чому він віддав перевагу саме компанії Кличків? Думаю тому, що це дає право виступати за Україну та більше часу проводити на Батьківщині.

Як повідомляє УНІАН, перший професійний бій Олександра Усика відбудеться вже 9 листопада цього року. Наразі промоутерська компанія визначається із місцем проведення бою та іменем суперника.

Вадим ЛУБЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: