Перша медаль перед Олімпіадою-2012

Данило Сапунов став бронзовим призером етапу Кубка Європи з тріатлону
13 квітня, 00:00
ФОТО ІЗ САЙТА VKONTAKTE.RU

Українські тріатлоністи продовжують виборювати нагороди у міжнародних змаганнях. Так, у португальському Куартейрі пройшов черговий етап Кубка Європи, де нашу збірну представляли Анастасія Черненко та лідер олімпійського заліку серед українців Данило Сапунов. Показавши результат 01:54:02, Данило піднявся на третю сходинку п’єдесталу і здобув першу нагороду в цьому передолімпійському сезоні (мається на увазі Олімпіада-2012 у Лондоні), повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету. Чемпіоном етапу Кубка Європи став француз Вінсан Луі (01:53:23), срібним призером — його співвітчизник Фредерік Белобре (01:53:32). Серед жінок змагання виграла німкеня Анна Хауг (02:06:41), наша Анастасія Черненко показала 27-й результат (02:17:10). Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Данила з бронзовою нагородою й побажав, щоб медальна колекція з кожним стартом лише поповнювалась. Нагадаємо, що тріатлон — це олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг.