Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

Покарання «славою»

12 липня, 2003 - 00:00

У районній газеті «Голопристанський вісник» на Херсонщині почали з’являтися портрети земляків, яких аж ніяк не зарахуєш ні до «передовиків капіталістичного виробництва», ні до видатних людей тутешніх місць. Швидше — навпаки. І ставлення до героїв газетних шпальт у тутешньої читаючої публіки доволi негативне.

А справа ось у чому. Мер Голої Пристані Анатолій Негра запропонував досить оригінальний спосіб боротьби з тими, хто зважується обривати квіткові клумби на головній площі затишного містечка на Дніпрі. За вказівкою градоначальника їх на місці правопорушення фотографують разом із речовим доказом і передають знімки для публікації до газети. У тих, хто не бажає уславитися через пресу, є альтернатива: вони можуть тимчасово поповнити лави комунальників-озеленювачів.

«Покарання славою» має реальні наслідки: тепер квіти цілі не тільки в центрі містечка, а й на набережній притоки Дніпра — ріцчі Конці, де пахнуть навіть троянди, завезені зі знаменитого Нікітського ботанічного саду, повідомляє Ярослава БУРАЧЕК , Херсон.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments