Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

Прикарпаття запрошує на фестиваль Квітки Цісик

6 вересня, 2012 - 00:00
КВІТКА ЦІСИК

8 вересня у селі Ліски Коломийського району відбудеться V Літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик.

Шанувальники таланту американської співачки українського походження, завдяки якій світ у 80—90-х роках минулого століття пізнав українську пісню, збираються на славнозвісному Циганському горбі.

Саме у селі Ліски жила родина Цісиків, дідусь і бабуся легендарної співачки, їхні діти — одна сестра і сім братів, серед яких був і батько Квітки Володимир — відомий скрипаль.

На сьогодні залишилося небагато представників цієї справді легендарної родини.

У Польщі проживає двоюрідна сестра Квітки Дарія Висоцька, а в Америці — двоюрідна сестра Люба Павлик. Цього разу сестри відомої усьому світу співачки планують приїхати з дітьми та внуками на фестиваль до Лісок.

Програма фестивалю традиційна. Тут виступатимуть барди, лунатиме авторська пісня і, звісно ж, пісні з репертуару легендарної Квітки Цісик.

Важливою на фестивалі є і поетична складова — звучатимуть живі голоси поетів не тільки з Прикарпаття, а й зі Львова, Чернівців, Києва.

З часом на Циганському горбі постане пам’ятник Квітці, каже ідейний натхненник і організатор фестивалю письменник Ярослав Ясінський.

Леся ТУГАЙ, Івано-Франківськ
Газета: 
Рубрика: