Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

У поетеси Тамари Севернюк тепер є свій оберіг

22 січня, 2000 - 00:00

«Йорданська ніч», до якої увійшло 200 віршів, — п'ятнадцята книжка з творчого доробку поетеси. Збірка видана у Варшаві, чудово ілюстрована роботами Наталі Ярмальчук, з якою вони плідно працювали п'ять років. Напередодні Нового року Наталя трагічно померла, залишивши нам на згадку багато картин. Т. Севернюк також автор чудових ліричних віршів, які стали піснями. На вечорі вони звучали в різних інтерпретаціях. Але найбільш проникливо їх виконувала співачка та композитор Зоя Слободян, а також сама Тамара Артемівна. З присутніми вона поділилася думками про сьогодення в коротеньких «Зблисках»: «Мистецтво рухають крайнощі», «Найбільший скарб у скринці часу — ти».

— Я опозиціонер до можновладців, які свої інтереси ставлять вище за все й зовсім не бачать, як тяжко живеться простим людям на цьому світі, — каже Т. Севернюк. — Поет повинен завжди говорити правду, якою б гіркою вона не була.

Було багато квітів, сюрпризів і подарунків. Наприклад, Ада Роговцева, зняла з себе срібний перстень і наділа його на руку поетесі зі словами: «Сім років тому мені він врятував життя, коли впала декорація на виставі «Вишневий сад». Хай цей талісман тепер оберігає тебе!»

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments