Вдосконалюватися - значить змінюватися, бути досконалим - означає змінюватися часто
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни, лауреат Нобелівської премії з літератури 1953

Уперед, Андроник!

Переможцем національного відбірного конкурсу «Дитячого Євробачення-2009» став «українсько-вірменський Лоретті»
16 червня, 2009 - 00:00
ФОТО УНІАН

Так глядачі називають Андроника Алексаняна з Хмельницької області, який представлятиме Україну на престижному пісенному змаганні, повідомляє прес-служба Першого Національного (телеканалу). Цього року підібрався сильний склад конкурсантів і всі 15 його учасників були гідні того, щоб представляти нашу країну на «Дитячому Євробаченні», який відбудеться 21 листопада в Києві в Палаці спорту.

Андроник Алексанян був визначений переможцем національного відбірного конкурсу за результатами SMS-голосування і оцінкою журі. Цього 11-річного хлопчика, з голосом, що за силою і красою нагадує легендарного італійця Робертіно Лоретті, телеглядачі запам’ятали по передачі «Танцюю для тебе» (канал «1+1»). За його мрію збирати гроші на операцію, щоб підрости (за п’ять років він виріс лише на декілька сантиметрів — нині його зріст 1 м 8 см, бо він хворіє на ахондродисплазію — природжений дефект зростання кісток, і така хвороба буває у одного з 25 тис. дітей. — А. А.) і випустити аудіодиск боролися — боксер В’ячеслав Узелков і Ксенія Горб, і хоча через травму партнерки ця пара не перемогла в шоу, але кошти на лікування все ж вдалося знайти і диск записати. На гала-концерті Андроник співав з Олександром Пономарьовим, який став творче опікуватись Алексаняном, а їх спільно записана пісня «Я люблю тільки тебе» нині входить в десятку хіт-парадів FM-станцій. До речі, в липні хлопчик з янгольським голосом поїде до Білорусі, щоб взяти участь в Дитячому конкурсі «Слов’янський базар у Вітебську» і це стане для нього генеральною репетицією перед Євробаченням.

Нагадаємо, дитячий щорічний телевізійний конкурс пісні «Євробачення» проходить з 2003 року. До участі в ньому допускається по одному представнику з кожної країни — члена Європейської мовної спілки. У конкурсі можуть брати участь діти віком 10 — 15 років. Наша країна бере участь у конкурсі з 2006 року. Двічі юні українці посідали 9-е місце в конкурсі, а торік — Вікторія Петрик посіла друге місце, а перемогу отримало тріо з Грузії «Оси Bzikebi».

ДОВIДКА «Дня»

Андроник Алексанян народився 6 травня 1998 р. у Хмельницькому. Вчиться у студії при музичному училищі ім. Заремби (педагог — Н. Решовська). З 2006 р. бере активну участь в концертних програмах. Завоював: перше місце на міжнародному телеконкурсі «Південний експрес» (м. Ялта), на Всеукраїнському конкурсі «Пісня над Бугом» (м. Хмельницький), Міжнародному конкурсі-фестивалі «Веспремські ігри» (м. Веспрем, Угорщина).

2007 р. став першим на Всеукраїнському дитячому музичному конкурсі майбутніх зірок «Діти Сонця» (м. Київ), Всеукраїнському фестивалі «Моя Вірменія» (м. Київ) і Міжнародному фестивалі-конкурсі «Надія Європи» (м. Сочи, Росія). Виступав на фестивалях «OPEN EUROPE», які проходили в Німеччині і Австрії.

2008 р. став володарем «Гран-Прі» Міжнародного фестивалю естрадної творчості «Зоряний Крим» (м. Ливадія, Крим). Переміг на Всеукраїнському дитячому телеконкурсі «Крок до зiрок» (м. Київ).

Вивчає англійську, німецьку і французьку мови.

Аліса АНТОНЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments