На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

За «Московську шаблю» — «бронза»

Відома фехтувальниця Ольга Харлан посіла третє місце на міжнародному турнірі
29 березня, 00:00

У російській столиці відбувся етап міжнародної серії гран-прі з фехтування «Московська шабля», повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Міжнародну федерацію фехтування (FIE). Бронзовим призером змагань стала олімпійська чемпіонка пекінських Ігор-2008 у командній першості українка Ольга Харлан. На шляху до п’єдесталу спортсменка з Миколаєва по черзі перемогла свою співвітчизницю Галину Пундик з Нетішина Хмельницької області (15:7), Ізабелу Саєвич з Польщі (15:5), росіянок Діну Галіакбарову (15:11) та Катерину Д’яченко (15:11). І лише в півфіналі поступилася ще одній господарці турніру Софії Вєлікой (11:15). Саме росіянка в підсумку стала переможницею, обігравши в фіналі дворазову олімпійську чемпіонку американку Маріель Загуніс (15:11). Третє місце Ольга Харлан розділила з Чжи Єн Кім з Республіки Корея. До речі, в змаганнях за «Московську шаблю» Ольга Харлан бере участь майже щороку. Два роки тому їй пощастило більше, ніж цього разу. Тоді дівчина здобула «золото» турніру. А в 2010 році змагання закінчилися для неї з таким самим результатом, що й цього року — третім місцем.

Delimiter 468x90 ad place