При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

Запам'ятайте ці імена!

2 листопада, 1999 - 00:00

З яких причин більшість українських виборців, якi проголосували, зробили саме ТАКИЙ вибір, напевно, знають лише вони самі. Можна сказати, що переміг український менталітет. Як свідчить історія, українцям властивий мазохізм — над нами споконвічно знущаються, а ми про це вірші та пісні пишемо: «Народе мій, замучений, розбитий, мов паралітик той на роздоріжжі» (І.Франко). «...Не витримав лихої долі, помер на панщині...» (Т.Шевченко)...

Але виборці, як то кажуть, люди прості. Тим, хто проголосував за Кучму, можна тільки порадити не скаржитися на «лиху долю». Ми ж хочемо особливо відзначити заслуги людей «складних», які вважаються в нас елітою, в яких мотиви агітації за Кучму взагалі не піддаються раціональному поясненню. Запам'ятайте їхні імена: Софія Ротару, Віталій Кличко, Ніна Матвієнко, Ірина Білик, Таїсія Повалій, Тарас Петриненко, Олена Вітриченко, Юрій Рибчинський, Руслана Лижичко, Дмитро Христич, Олександр Пономарьов, Наталя Могилевська, Віктор Павлiк, Василь Бобровников, Катя Бужинська, Сергій Голубицький, Ані Лорак та інші.

Й останнє. Якщо в нашої «еліти» також не спитаєш, то ось у політичних партій цілком можна запитати — не за горами парламентські вибори. Отже, це Народно-демократична партія, Соціал-демократична партія (об'єднана), Ліберальна партія, Ліберальна партія (оновлена), Демократична партія України, Аграрна партія України, Міжрегіональний блок реформ, партія «Жінки України».

Тетяна ШУЛЬГАЧ, «День»
Газета: 
Рубрика: