У літописців є найстрашніша зброя – замовчування
Павло Загребельний, український письменник, громадський та політичний діяч, Герой України

10 високих нагород

Українські дефлімпійці-тхеквондисти здобули яскраву перемогу на ІІ чемпіонаті Європи
15 листопада, 2019 - 11:33
ФОТО НАДАНО НАЦІОНАЛЬНИМ КОМІТЕТОМ СПОРТУ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ

Українські дефлімпійці-тхеквондисти повернулись в Україну з яскравою перемогою на ІІ чемпіонаті Європи, який проходив в Анталії, повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України. У доробку українців 10 високих нагород, серед яких — 1 золота, 4 срібні та 5 бронзових нагород. Зокрема, у спарингу (керуги): золоту нагороду виборов у ваговій категорії 80 кг Роман Карнаухов (Дніпро), срібну медаль завоювали в командній боротьбі ТК 5 Василь Паламарчук, Михайло Рожко, Максим Дюжев, Роман Карнаухов, Олексій Седов.

У категорії доля срібні медалі вибороли: ТК 4 — Світлана Зайченко, Марія Леванович, Максим Дюжев, Олексій Седов, Олександр Бабін, у ваговій категорії 80 кг — Максим Дюжев (Дніпро), у ваговій категорії 67 кг — Марія Леванович (Дніпро). Бронзові медалі завоювали: у ваговій категорії 68 кг — Михайло Рожко (Луцьк), у ваговій категорії 58 кг — Василь Паламарчук (Одеса), у ваговій категорії  57 кг — Світлана Зайченко (Одеса).

У категорії форми (пумсе) бронзові медалі вибороли: у пумсе Ігор Макаренко (Київ), у командному пумсе: Олексій Седов, Ігор Макаренко, Микола Саламатін.

Газета: 
Рубрика: