Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

10 високих нагород

Українські дефлімпійці-тхеквондисти здобули яскраву перемогу на ІІ чемпіонаті Європи
15 листопада, 2019 - 11:33
ФОТО НАДАНО НАЦІОНАЛЬНИМ КОМІТЕТОМ СПОРТУ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ

Українські дефлімпійці-тхеквондисти повернулись в Україну з яскравою перемогою на ІІ чемпіонаті Європи, який проходив в Анталії, повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України. У доробку українців 10 високих нагород, серед яких — 1 золота, 4 срібні та 5 бронзових нагород. Зокрема, у спарингу (керуги): золоту нагороду виборов у ваговій категорії 80 кг Роман Карнаухов (Дніпро), срібну медаль завоювали в командній боротьбі ТК 5 Василь Паламарчук, Михайло Рожко, Максим Дюжев, Роман Карнаухов, Олексій Седов.

У категорії доля срібні медалі вибороли: ТК 4 — Світлана Зайченко, Марія Леванович, Максим Дюжев, Олексій Седов, Олександр Бабін, у ваговій категорії 80 кг — Максим Дюжев (Дніпро), у ваговій категорії 67 кг — Марія Леванович (Дніпро). Бронзові медалі завоювали: у ваговій категорії 68 кг — Михайло Рожко (Луцьк), у ваговій категорії 58 кг — Василь Паламарчук (Одеса), у ваговій категорії  57 кг — Світлана Зайченко (Одеса).

У категорії форми (пумсе) бронзові медалі вибороли: у пумсе Ігор Макаренко (Київ), у командному пумсе: Олексій Седов, Ігор Макаренко, Микола Саламатін.

Газета: 
Рубрика: