Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

200 точок продажу соціального хліба

працюватимуть у Києві, — перший заступник голови КМДА
20 листопада, 2019 - 10:16

У столиці працюватимуть 200 об’єктів роздрібної торгівлі хлібом, хлібобулочними виробами та супутніми товарами, які користуються найвищим споживчим попитом у Києві. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола ПОВОРОЗНИК, передає kyivcity.gov.ua.

Для забезпечення соціальної потреби киян у доступі до необхідних продуктів харчування київська міська влада розпочала реалізацію проектів щодо створення мережі об’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, які користуються найвищим споживчим попитом. За результатами перших конкурсів переможцем визначено ПрАТ «Київхліб».

Таким чином, у Києві функціонуватимуть 200 об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами. У них також можна буде придбати кондитерські вироби, цукор, чай, каву та кавові напої, какао, борошно, крупи, макаронні вироби, сухі продукти дитячого харчування і харчові концентрати, мед, варення, повидло, джем, безалкогольні напої та гарячі напої (чай та кава).

Основною умовою для інвестора є реалізація в мережі так званих соціальних видів хліба — батона нарізного «Київський», житньо-пшеничного подового «Український» та хліба пшеничного першого ґатунку «Пшеничний» — за спеціальною системою знижок.

«Ідеться про надання пільговим та непільговим категоріям киян — власникам муніципальної картки «Картка киянина» спеціальних знижок. Розмір знижок для пільгових категорій встановлено від 25% до 70%. Для непільгових категорій власників муніципальної картки киянина на соціальні види хліба діятиме знижка 20%», — зазначив Микола Поворозник.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ