Інколи здається, що історія нічого не вчить. Але це не так. Вона таки вчить — якщо в цієї вчительки життя НАВЧАЮТЬСЯ
Володимир Панченко, український літературний критик, літературознавець, письменник

2018-го — 265 нових місць

На Дніпропетровщині створюють умови для розвитку спорту
7 лютого, 2019 - 11:45
ФОТО НАДАНО ПРЕС-СЛУЖБОЮ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОДА

Розкішний спортивний комплекс, сучасні стадіони, футбольні поля та майданчики. Все — для фізичного розвитку мешканців регіону. І малих, і дорослих. Минулого 2018-го в різних містах та селах Дніпропетровщини з’явилося 265 нових місць для занять спортом. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. «По всій Дніпропетровщині зводимо нові спортивні об’єкти й реконструюємо наявні. Це і спортивні комплекси, і великі зали, і басейни. А ще — міські і шкільні стадіони, футбольні поля та майданчики», — зазначив голова Дніпро ОДА.

Резонансною спортивною подією стало відкриття в найбільш успішній ОТГ — селищі Слобожанське, сучасного спорткомплексу. Триповерхову модернову будівлю звели на місці пустиря. Візитівка приміщення — величезна зала для різних видів спорту зі спеціальним паркетом. Він додає підлозі амортизації та мінімізує ймовірність травмування. Є і тренажерка з професійним обладнанням преміум-класу. А ще — простора зала для фітнесу та східних одноборств.

Сучасні умови для занять спортом створюються і для мешканців Кам’янського. Там триває реконструкція комплексу «Прометей». Центральна зала вже готова. У ній — унікальний для України паркет, що відповідає світовим стандартам. Там кже проходять матчі чемпіонату України з баскетболу.

У двох реконструйованих школах — Юр’ївській та Солонянській — відкрили сучасні стадіони. Із великими та маленькими футбольними полями, майданчиками для різних видів спорту, зручними біговими доріжками. Там проходять змагання різних рівнів, займаються вихованці спортивних секцій, проходять уроки фізкультури.

Нові спортивні майданчики облаштували у Дніпрі, Кривому Розі, Марганці, Першотравенську. Гімнастичний майданчик тепер мають мешканці Вакулівської громади. А в селі Іванівка Петриківського району з’явився майданчик для гри у баскетбол та волейбол. Загалом 2018-го в області облаштували 150 спортивних майданчиків, 39 футбольних та міні-футбольних полів. Нині на Дніпропетровщині триває будівництво і реконструкція ще понад 20 спортивних об’єктів.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ