Пристрасть до перемоги палає в кожному з нас. Воля до перемоги — питання тренування. Спосіб перемоги — питання честі.
Маргарет Тетчер, прем'єр-міністр Великої Британії (від Консервативної партії) у 1979–1990 роках

Баржа з херсонськими кавунами

рушить до Києва 16 серпня
14 серпня, 2019 - 19:33
ФОТО УНІАН

16 серпня, з Голопристанського річкового порту до Києва відправиться баржа з кавунами, вирощеними у фермерських господарствах Херсонської області. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА та депутат облради Олександр Синенко.

«Уже три роки поспіль ми з нашого краю відправляємо кавуни Дніпром до Києва. Сьогодні в області врожай кавунів перевищує минулорічний майже удвічі. Тому цього року кавуни фермерів також вирушать із нашого краю до столиці. Кияни, зустрічайте нову баржу із смачними херсонськими кавунами!» — написав Синенко на своїй фейсбук-сторінці й опублікував фото, зроблені під час завантаження баржі.

Нагадаємо, у серпні 2017 року херсонська баржа з кавунами стала популярною темою в соцмережах. Про пересування баржі писали журналісти, блогери, користувачі соцмереж викладали фото баржі в різних локаціях на шляху до Києва, а потім і самих херсонських кавунів у супермаркетах.

Баржа з кавунами також вкотре порушила тему річкових перевезень в Україні, які, порівняно з європейськими країнами, займають дуже малу частку від усіх вантажних перевезень.

Водночас, за даними Адміністрації морських портів України, в першому півріччі 2019 року вантажні перевезення по Дніпру виросли порівняно з аналогічним періодом 2018-го на 42% — до 4,2 млн тонн різних вантажів.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон
Газета: 
Рубрика: