Національна справа — це справа всього народу і справа кожного громадянина; це корінний інтерес усього народу і громадянства, совість кожного з нас...
Іван Дзюба, український літературознавець, критик, громадський діяч, дисидент, Герой України, академік Національної академії наук України

Безпека журналістів і страхування

Питання — на порядку денному Міністерства культури та інформаційної політики, заявляє очільник відомства
15 вересня, 2020 - 11:30

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко заявляє, що питання обов’язкового страхування журналістів стоїть на порядку денному відомства. «На порядку денному таке питання стоїть», — сказав Ткаченко на пресконференції з нагоди 100 днів перебування на посаді в понеділок у Києві, відповідаючи на запитання агентства «Інтерфакс-Україна».

Міністр додав, що найближчими днями в нього відбудеться зустріч щодо розробки рішень про безпеку журналістів і страхування.

Як повідомлялося, у травні 2017 року стало відомо, що Мінінформполітики України має намір ініціювати законодавче врегулювання обов’язкового страхування журналістів. На думку голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, обов’язкове страхування журналістів у країні має бути у двох форматах: страхування журналістів, котрі працюють у зоні АТО, і страхування на території всієї країни, оскільки умови праці фундаментально відрізняються.

Газета: 
Рубрика: