Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Цілодобово

Санітарний вертоліт МВС заступив на чергування в Чернівецькій області
21 травня, 2020 - 20:10
ФОТО НАДАНО МВС УКРАЇНИ

Санітарний вертоліт Мі-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих. Евакуація на ньому можлива на відстань 1200 км. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 21 травня, передає www.kmu.gov.ua.

«У Чернівецькій області на цілодобове чергування заступив санітарний вертоліт МВС для транспортування інфекційно хворих. За рейс може перевозити 4-6 хворих на відстань до 1200 км. Якщо ситуація загостриться, а лікарні будуть перенавантажені, область скористається цією перевагою», — зазначив Арсен Аваков.

Своєю чергою, Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук підкреслив, що область відчувала підтримку впродовж всієї роботи по боротьбі з коронавірусною інфекцією. «Без підтримки Уряду та Офісу Президента Чернівецька область не змогла би впоратися з проблемою. Завдяки взаємодії з громадянським суспільством ми взяли ситуацію під контроль і зупинили швидке поширення інфекції», — сказав він.

«Наразі з 19706 виявлених хворих на коронавірус в Україні — 2842 зафіксовано в Чернівецькій області. Це приблизно 14% від загальної цифри по країні. Я особисто відвідаю лікарні, визначені для лікування COVID-19.», — зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

До слова, вертоліт МІ-8 брав участь у миротворчих місіях ООН і востаннє працював у Республіці Малі. Його передали ДСНС на умовах безоплатного договору. Вертоліт обладнано ізоляційною капсулою BIO-BAG EBV-30/40, біозахисними комплектами, знезаражувальним душем, ізоляційною камерою і спеціальним модулем, у якому фіксується капсула в польоті.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ