Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Де найбільше шириться коронавірус?

В Офісі Президента назвали три чинники, що впливають на зростання статистики
31 липня, 2020 - 14:31

Богослужіння, курорти та громадський транспорт — саме через ці фактори зростає кількість нових хворих на COVID-19. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим СТЕПАНОВ під час селекторної наради в Офісі Президента. Так, за словами міністра, головною причиною зростання кількості хворих на заході України, особливо в селах, є богослужіння. Такі результати показали епідеміологічні розслідування. Другою основною причиною є громадський транспорт, а також переміщення людей у зв’язку з відпочинком. Крім того, міністр повідомив, що велика кількість людей хворіє безсимптомно, таким чином формуючи імунітет.

«Сподіваюся, що адаптивний карантин справді буде більш дієвим, коли ми зможемо підбирати відповідні заходи контролю стосовно кожного населеного пункту. Головне — максимальна локалізація розповсюдження інфекції. Ми мусимо уникнути пікових навантажень», — сказав Володимир Зеленський.

Прем’єрміністр Денис Шмигаль наголосив, що зараз уряд узгоджує формат співпраці з правоохоронними органами, які допомагатимуть впроваджувати епідеміологічний контроль за правилами адаптивного карантину. «Сподіваюся, що це буде найбільш ефективний спосіб», — зазначив очільник уряду.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в Україні зафіксовано 1197 нових випадків COVID-19. Загалом в Україні 68 794 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу, з них 1673 летальні, 38 154 пацієнти одужало.

Газета: 
Рубрика: