Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Дефібрилятори – у місця масового перебування людей

МОЗ опублікувало для громадського обговорення проект відповідного наказу
20 червня, 2019 - 10:23

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало для громадського обговорення проект наказу про затвердження вимог щодо комплектації, зберігання та використання медичних укладок для надання домедичної допомоги, повідомляє moz.gov.ua. Пропонується, що у всіх людних місцях будуть аптечки з оновленою комплектацією, а де збираються понад 200 людей — додатково автоматичні зовнішні дефібрилятори.

Відповідно до нової класифікації, аптечки будуть поділятися на три типи:

І рівень (для території, де можлива одночасна присутність не більше, ніж тридцять людей) — бинти, лейкопластирі, медичні рукавички, термоковдра та плівка-клапан для проведення штучної вентиляції легень.

ІІ рівень (не більше, ніж 200 людей — торговельно-розважальні заклади, заклади освіти, будівельні майданчики, автозаправні станції тощо) — додатково додається механічний засіб для зупинки кровотечі, тонометр та атравматичні ножиці.

ІІІ рівень (не більше, ніж тисяча людей) — аптечки цього типу, крім вищезазначеного, будуть укомплектовані лікарськими засобами та автоматичним зовнішнім дефібрилятором.

Якщо у місці можуть збиратись одночасно понад тисячу людей (наприклад, на НСК «Олімпійський»), буде розміщено декілька наборів з дефібриляторами.

Газета: 
Рубрика: