Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

День народження Львова — у стилі ретро

3—5 травня у місті відбуватимуться концерти, сніданки-дискусії, майстер-класи, вечірки і не тільки
25 квітня, 2019 - 11:55
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Святкування 763-х уродин міста Лева, за традицією, наближене до дня Юрія Змієборця (Переможця), якого вважають покровителем Львова. Триватиме 3—5 травня. Й упродовж цих трьох днів на львів’ян та гостей міста чекатиме дуже насичена програма, і це — концерти, сніданки-дискусії, майстер-класи, ретро-вечірки і не тільки (і просто неба, і «під дахом»). 

Як і в попередні роки, святкові заходи відбуватимуться не лише у середмісті, а й у спальних районах — Сихівському, Залізничному та Франківському.

Головну сцену урочистостей розташують на площі Ринок. Активно організатори задіюватимуть також інший дуже популярний у Львові простір — внутрішнє подвір’я Ратуші, де проходитимуть різноманітні майстер-класи, лекції та вистави.

Запросять гостей і до Парку культури імені Богдана Хмельницького. І не тільки для того, аби відвідати атракціони, а й щоби взяти участь у Retro Lviv Festival, і це буде прем’єра для Дня Львова.

Сніданки-дискусії за участю відомих істориків — знавців Львова відбуватимуться в Музеї Франка, Будинку культури ім. Г. Хоткевича та дворику Ратуші.

Звісно ж, цьогорічний День міста стане й музичним святом, а радуватимуть гостей колективи на будь-який смак і вік. Дала згоду на участь у Дні Львова й переможниця «Голосу країни» Оксана Муха. 

Не обійдеться святкування і без традиційної костюмованої ходи центральною частиною міста (4 травня об 11.00), котру очолюватиме король Данило — директор театру «І люди, і ляльки» Олексій Кравчук.

Усі три дні народних гулянь у Львові вітатимуть ретро-одяг. Проведуть навіть конкурс, де визначатимуть найцікавіше ретро-одягненого. Переможцю обіцяють гарний приз, а всім присутнім на святі — незабутні враження.   

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів
Газета: 
Рубрика: