Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

День незалежності – під запуск десятків аеростатів

Під Києвом 22-24 серпня відбудеться фестиваль із патріотичними флешмобами
28 липня, 2020 - 11:45

22-24 серпня 2020 року під Києвом відбудеться фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я — громадянин». Спеціально до Дня незалежності України організатори влаштують два рекордні патріотичні флешмоби за участю 20 аеростатів, щоб показати всьому світу українську автентичність та єдність суспільства, ідеться в інформації, наданій «Дню» організаторами.

Фестиваль повітряних куль буде проходити у Макарівському районі з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. До участі у заході запрошені повітроплавні екіпажі з різних регіонів України. Польоти аеростатів заплановані двічі на день: на світанку та ввечері перед заходом сонця.

Родзинкою фестивалю буде спроба встановлення двох рекордних флешмобів: «Найбільша кількість повітроплавців у вишиванках» та «Наймасовіше виконання гімну на повітряних кулях». У межах флешмобів учасники польотів з усієї країни піднімуться в небо на 20 аеростатах в автентичному українському вбранні та заспівають гімн України на світанку. Фестиваль «Монгольф’єрія. Я — громадянин» звеличує та підносить ген української культури задля єдності нації. Метою фестивалю є підняття морального духу у після карантинний період та формування громадянської позиції суспільства. Охочі здійснити політ на аеростаті в рамках фестивалю мають попереднього придбати відповідний сертифікат. Для інших категорій учасників вхід на фестиваль безкоштовний, але за умови попередньої реєстрації на сайті фестивалю  у ролі волонтерів. Статус волонтера дозволить відвідати захід, а сам учасник має бути готовий допомогти в організаційних питаннях у місці проведення події. Для входу на фестиваль для кожного учасника буде діяти дрес-код — обов’язковим є наявність в одязі автентичної української символіки або відповідний аксесуар.

Газета: 
Рубрика: