Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

Для хлопчиків від 15 років

У Києві відкрили перший соціальний гуртожиток для дітей-сиріт
6 червня, 2019 - 10:30

Цієї середи в Подільському районі Києва відбулося відкриття першого у столиці соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, передає kyivcity.gov.ua.

«Це перший комунальний соціальний гуртожиток для хлопчиків, які зможуть тут проживати з 15 років. Це якраз той період, коли вони можуть вступати до професійно-технічних навчальних закладів. Завдання таких гуртожитків — адаптувати дитину до життя в суспільстві та навчити її елементарним речам: розпоряджатися грошима, доглядати за собою, готувати», — розповіла Марина Хонда.

За її словами, завданнями цього гуртожитку є надання соціальних послуг підтриманого проживання, соціальної інтеграції дітей, які тимчасово тут проживають.

«Наше завдання — зробити так, щоб більшість дітей-сиріт проживали у дитячих будинках сімейного типу. Проте, якщо такої можливості немає, то в пригоді стануть такі соціальні гуртожитки, які допоможуть їм швидше адаптуватися в суспільстві», — зауважила Марина Хонда.

Цей соціальний гуртожиток — заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з їх числа віком від 18 до 23 років.

У соціальному гуртожитку створено всі соціально-побутові умови для тимчасового проживання: кімнати розраховані на проживання 2-3 осіб, кухня обладнана побутовою технікою та необхідним інвентарем, наявні пральні машини, обладнанні місця для занять та відпочинку.

Одночасно у гуртожитку може проживати до 30 осіб.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ